Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös hasam mit csináljak?

Szőrös hasam mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igen de az a ciki hogy lány vagyok és mégse nézhetek úgy ki mint egy majom.mit csináljak leborotválni nem akarom mert erősödik de akkor hogy?Más is van így vele?ne akard megnézni.

2017. júl. 11. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyantázd vagy epiláld ha borotválni nem akarod. Nekem nem fájt túlságosan amikor legyantáztam egyszer.
2017. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fiatalon bármi lehet. Lehetséges ideiglenes ez. Nekem pl már kevésbé látható. Régen elég feltűnő volt. Hány éves vagy?
2017. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia! :) velem ugyanez a helyzet. Hideggyantával leszedem, de annyira idegesít. Nem tudom, végleges szőrtelenítésre hogy van lehetőség

16/l

2017. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
milyen szörnyű bajaink vannak nekünk lányoknak:) valószinű felborult a hormonháztartás. nekem ez nem volt brobléma amíg tini voltam,amikor előjött azt mondták elfogmúlni nekem is.de nem. 24 vagyok :(
2017. júl. 11. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Borotválástól még mindig nem erősödik a szőr :)

(max optikailag)

Egyébként pedig gyanta, epilátor, esetleg végleges szőrtelenítés. Ha nagyon ráérsz még a csipesz is szóba jöhet. A szőrtelenítő krémek pedig egyrészt nem hiszem, hogy egészségesek, másrészt nem túl tartós (kb mint egy borotválás)

2017. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!