Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó fodrász hajfestéshez...

Jó fodrász hajfestéshez Jászberényben vagy Budapesten?

Figyelt kérdés

Nyár végén/ősszel ha kicsit még nő a hajam szeretném festetni, de nem az egészet, valami ehhez hasonlót:

[link]


A kérdés az lenne, hogy aki már próbált ilyet vagy ismer olyan fodrászt, aki ezt jól csinálja és nem horror áron kit ajánlana?

Lehetőleg olyan festést szeretnék, ami nem jön le 3. hajmosásnál és nem kopik ki a szín pár hét alatt (de tudom, hogy ha sokáig szeretném vissza kell majd járni újrafestésre)


Jászberény és Budapest környékén, vagy akár a kettő között keresem a fodrászt. Az árakat nem ismerem, mert nem vagyok jártas a fodrászatban, de ha ti igen, akkor léci tényleg olyat írjatok, aki elfogadható áron dolgozik, nyilván minőség arányában, én is tudom, hogyha ő szebben csinálja mint más akkor drágább!


Fodrászat honlapja, facebook oldala, fodrász neve vagy telefonszáma lenne leginkább hasznos :)



2017. júl. 14. 21:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és nekem sötét hajam van, szóval ne olyat, aki nem tudja megoldani ezt a színt.
2017. júl. 14. 21:07
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jászberényben Mezei Zsoltit tudom ajánlani,nagyon jól dolgozik.Pesten pedig Szentkirályi Anitat.
2017. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!