Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok piros bőrre?

Mit ajánlotok piros bőrre?

Figyelt kérdés

Nem leégtem, hanem mindig piros az arcom, főleg az orrom,nem csak kozmetikus után, és nagyon hülyén néz ki. Alapozót meg nem akarok folyton használni. Esetleg nem tudtok valami krémet, esetleg házi praktikát arra, hogy szép fehér legyen a bőröm?

Előre is köszi!

14/L


2010. máj. 21. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha csak úgy piros az arcod (Nem irritált. ne leégtél) Akkor nem tudsz vele mit csinálni, ilyen a bőröd. Nem egyedül vagy vele. Hallottam/láttam már több ilyet is


Vagy pedig bőrgyógyász


Mert nem lehet csak úgy kifehéríteni a bőröd. Akkor lehet ilyen és kész. De nem lehet olyan szörnyű, nyugi :)

2010. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Skinoren krém, kb. 3000Ft, májfoltokra, pirosságra van, ugye akinek a serdülőkortól ilyen, szerintem hatásos.
2010. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!:)

Igazából nem annyira ronda, de engem zavar, hogy ott piros, és olyan izé....:D

Köszi, a krémet szerintem kipróbálom!

Azért várok még válaszokat!

2010. máj. 21. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg vegyél gyógyszertárban körömvirágkrémet,mert az is nyugtatja.


(Ne ilyen 100 ft-os boltokba vegyél gagyit, mert az semmit nem ér)

2010. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Körömvirággal már kenegettem, gyógyszertárival, de nem igazán használt. de lehet, hogy rövid ideig csináltam, úgyhogy most újra elkezdem kenni, hátha:)

kösz a választ!

2010. máj. 22. 07:47
 6/7 anonim ***** válasza:

A Skinoren krem az foleg aknera, pattanasra hajlamos borre ajanlott, arra tenyleg jo. Eloszor, mikor bekened, csip kicsit meg viszked, ettol nem kell megijedni. Az en borom is olyan mint a tied, nekem hasznalt a pattanasra meg a pirosodasra is. viszont az Eucerin-nek van egy nappali kreme, ami a kipirosodasra hajlamos borre keszult. Bemesz egy jobb gyogyszertarba, es biztos adnak felvilagositast. en azt fogom megvenni hamarosan. Sztem kerdezd meg. Vagy Vichy, vagy Bioderma. Nem olcso, de megeri.

Ezen kivul amit kezdeni tudsz esetleg, ha van ra keret, vagy lesz, az a lezeres megoldas. Azt hiszem ugy tortenik, h elegetik a kis hajszalereket, amik a pirulast okozzak. www.aesthetica.hu oldalon nezhetsz utana. Naluk voltam, megbizhatoak.

2010. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Szerintem maradok a Skinoren krémnél, de a honlapot is megnézem.
2010. máj. 22. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!