Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hogy szeretitek?

Lányok, ti hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy 15 éves fiú vagyok, és nem tudom, hogy leborotváljam-e magam ott lent, hogy lenne jobb?

2017. júl. 17. 11:49
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia!:)

3 éves kapcsolatom van, és egyaltalán nem érdekel hogy a barátomnak eppen le van-e borotválva, vagy nem. Nem játszik döntő szerepet. Szerintem 15 évesen még nem kell, de ha lesz egy komolyabb barátnőd és úgy érzed hogy majd sor kerül az együttlétre leborotválhatod, aztán majd együtt megbeszélitek, hogy kinek hogy tetszik. Mert egyénenként eltérő lehet, ízlés kérdése ez is:)

2017. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha rovidre nyirod egy hajvago gep segitsegevel, nemkell tul rovidre. Aztan krdezd meg a barinod, hogy tetszik-e neki.
2017. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bocsi, hogy ilyen későn írtam, csak most láttam, hogy írtatok. :D
2017. júl. 21. 15:52
 4/5 anonim válasza:
Nem muszáj csupasz legyen, de ne legyen egy óriási bozót odalent. Akkor látszik, hogy kordában van tartva.
2017. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is így terveztem valahogy, de azért gondoltam, megkérdezem. :)
2017. júl. 22. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!