Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megéri otthonra...

Szerintetek megéri otthonra venni Remington IPL6250 i-LIGHT Essential tartós szőrtelenítőt?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert nem akarom elkölteni a pénzemet feleslegesen.

Sajnos fehér a bőröm, és lány létemre, eléggé sűrű, sötét, fekete szőrszálaim vannak, amiktől szeretnék a lehető legtartósabban megszabadulni.

Néhány helyen azt olvastam, hogy ezek az otthonra vehető gépek egyáltalán nem olyan hatásfokúak, mint mondjuk egy kozmetikusé, vagy bőrgyógyászé. Ebben biztosan van némi igazság.

A másik kérdés, ami felmerült bennem, pedig az, hogy ugyan nem borítják a teljes testemet anyajegyek, de azért van jó pár, és hogy vajon milyen távolságot kell tőlük tartani a kezelés során, ha az ember vesz egy ilyen gépet. Ahol sötét felület van, ott egyértelműen nem használható. De vajon okozhat-e kárt az, ha tőle pár centire ugyanazon a bőrfelületen használom?

Ti mit gondoltok?

Bármilyen véleményetek, vagy tapasztalatotok van ezzel a témával kapcsolatban, szívesen olvasom!



#szőrtelenítés #végleges #IPL #Remington IPL6250 i-LIGHT Essential
2017. júl. 17. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem másik tartós szőrtelenítő gépem van, úgyhogy erről nem tudok véleményt mondani, de az enyém működik és hatásos. Nekem is vannak anyajegyeim, amiket fehér szemceruzával szoktam besatírozni és utána is azért próbálom kikerülni. De ha nem villantasz anyajegyre, nem lehet bajod, úgyhogy a mellette lévő, már anyajegytől mentes bőrfelületen használva nem lehet bajod.

Javaslom az index "Lézeres szőrtelenítés" fórumát, ahol már inkább az otthoni gépekről van szó, lehet, hogy ott tudnak segíteni vagy már van vélemény erről a gépről.

2017. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!