Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mentazöld hajfesték előállítás...

Mentazöld hajfesték előállítása otthon? Szerintetek sikeres lenne?

Figyelt kérdés

Fehérszőke hajam van. Halvány, pasztell mentaszínűre szeretném festeni, de sehol sem találok ilyen festéket. Nincs nagy választék, csak természetes színek. :c

Szerintetek mi lenne, ha fehérszőke hajfestékbe pár csepp zöld festéket tennék? Most pontosan arra a festékre gondolok, ami festéküzletben kapható. Tudom, elég hülyén hangzik, de kíváncsi vagyok. :D

Feloldódna benne? Tartós lenne? Egyáltalán rajta maradna a hajon, vagy minden mosásnál csak eresztené magából a zöldet, és végül semmi színe nem maradna a hajamnak?



2017. júl. 19. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha felhigítod a zöld színezőt balzsammal pasztell lesz belőle
2017. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Te falfestéket akarsz a hajfestékbe kenni??? Gyerele jóisten.😅

Probald csak ki nyugottan.

Lehet kapni zöld mixtont fodrászkellékesbe azt kéne tegyél a festékedbe jólány

2017. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Tegyél bele mixtont vagy zöld színezőt keverj el balzsammal és akkor pasztellszínű lesz.
2017. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ahhaha, a Jóisten maradjon a helyén. 😂😂

Jó, vettem, hülye ötlet volt. xD

Viszont ha olyan egyszerű lenne, hogy elmegyek fodrászkellékeshez mixtonért meg színezőért, akkor most nem lennék itt.

Mindegy, köszi a válaszokat. 💚

2017. júl. 20. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!