Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok nálatok volt már olyan...

Csajok nálatok volt már olyan hogy a fodrászotok jól félrenyirta a frizkótokat? Ilyenkor visszalehet kérni a pénzt, mert az enyém túl rövidre szedte a frufrumat.

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
vissza???? :-o ki se fizettem volna, ha elcseszi
2010. máj. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
már hogy lehetne visszakérni? ha a boltba vett kaja mégsem ízlik, oda is visszamész reklamálni?
2010. máj. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szőkére festettem a hajam. Elcseszte. Nagyon finoman fogalmaztam, ugyanis valamit túlzásba vitt a keverésnél, mert 10 perc után már el sem bírtam viselni, annyira égett a fejbőröm. Máskor is csinálta már, és nem volt bajom, így szóltam neki, hogy ez nagyon nem Ok. Lemostuk, fel volt szinte persegve a fejem, akkor jött rá, hogy mennyi oxy-t kevert hozzá és elnézést kért, mikor megemlítettem, hogy nem fizetem ki, akkor pedig hisztizett és lehordott mindennek. Kiraktam a pénzt eljöttem és többet nem mentem hozzá.
2010. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt.. Képről mutattam neki egy tök divatos, vállig érő tépett hajat, hogy ilyet szeretnék. Erre vágott nekem egy nyanyás frizurát, ami kicsit sem hasonlított a képre. Én kifizettem, nem akartam égni ezzel, de azóta be sem tettem oda a lábam.
2010. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!