Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány mosás után kopik le a...

Hány mosás után kopik le a Palette festék?

Figyelt kérdés

Ma festettem be a hajam feketére,de valami iszonyatosan áll. Palette Intensive Color Creme-t használtam. Ez milyen fajta egyáltalán? Hány mosás után kezdene el kopni,vagy tűnne el belőle a festék? Ha kell egész nap áztatom és mosom csak tűnjön el!


Most festettem be először életembe,de ezek szerint nemigen fogom mégegyszer. Legalábbis feketére biztosan nem!



2017. júl. 20. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb 2-3 hét volt, mire kikopott a hajam sötétbarnára (feketéről).
2017. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ecetes olló😀...ez nem fog lekopni csak lenőni sikálhatod nap estig ez tartós hajfesték nem 28 mosásig tartó szinező...fodrász le tudja szívatni, de tönkre megy a hajad tőle és nem is lesz olyan a színe, mint az eredeti volt...

[link]

Ezzel próbálkozz hátha neked is segít, aztán fesd a hajszínedhez közeli színhez, hogy amikor lenő ne legyen feltünő vagy amilyenre színre szeretnéd, de legközelebb olvasd el milyen hajfestéket veszel☺

2017. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt használom (bár én direkt) de nem fog kikopni. Csak lenő.

Kímélő megoldás a c vitaminos pakolás, olvass utána ezer cikk meg videó van róla :)

2017. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl hamar, most használtam először palette-t, már egy hét után kopó, sötétbarnára. Huszonéve festem feketére. ..
2017. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Padlizsánnal festtem szőkére és mosás után már barna :(.
2019. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!