Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit költötök egy hónapban...

Mennyit költötök egy hónapban tisztálkodó- és szépítőszerekre?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, ti mennyit költötök, én most számoltam össze, és 5000 ft jött ki egy hónapra tisztálkodó szer, kozmetikus, és minden egyébbel együtt. (Sminket szinte alig használok.)
2010. máj. 22. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
.
2010. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

hú hát nekem 5000-nél sokkal kevesebb. én kozmetikushoz nem járok mert sose volt még pattanásom, szőrtelenítést úgy oldom meg hogy 3 havonta veszek egy drágább gilette női borotvát, az elég 3 hónapig, úgy hogy minden nap borotválok 1-2 helyet.

sminkeim is kitartanak 2-3 hónapig.

drága parfümöket általában rokonoktól kapok, szoval az nekem nem kerül pénzbe.

úgyhgoy nekem csak a tusfürdő/sampon/deo/spray/tampon a havi költségem, az meg így kb 3000 Ft.

2010. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kb 1000 - tusfürdő, sampon, dezodor, arckrém, szappan a kézmosáshoz.
2010. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10-15 ezer
2010. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Kb. 20ezer, mondjuk én sminkelek, ez sminktermékekkel együtt.

De van, aki százezreket!!!

2010. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én így pontosan nem tudom, de nem sokat. Kozmetikushoz nem járok, drága sminkcuccokat, parfümöt nem veszek, sajnélom rá a pénzt. Tusfürdő, sampon, balzsam, test-és arcápoló cuccok, kevés sminkszer - ezek elég sokáig kitartanak.

Szóval sztem 5000-nél lényegesen kevesebbet.

2010. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Elég nagy a diverzitás a különböző válaszok között. Úgy látom, én kb. középkatgóriás vagyok. Köszi az eddigi válaszokat, várom a további kommenteket!
2010. máj. 22. 13:08
 8/17 anonim ***** válasza:

lényegesen kevesebb, mint 5000

tusfürdőt valahogy mindig kapunk ajándékba, egyszerűen így jön ki a lépés:D tehát arra gyakorlatilag nem költünk

parfümöt nem nagyon használok.

testápoló, alapozó, szemceruza, rúzs...ilyenek vannak...de nálam több hónapig is kitartanak....

arclemosót is mindig veszek, szintén tart több hónapig....van egy márkásabb hidratáló krémem az arcomra (kb.3000) volt, de abból se kell sok, szintén hónapokig tart. Pattanásokra szintén van egy jobb gyógyszertári, receptes krémem az 5000 volt, 3 hónapja vettem, de még mindig a feléig van a tubus.

Amikor szörtelenítek epilállni szoktam, tehát erre nem költök egyáltalán, ha sietek arra az esetre van egyszer használatos eldobható borotvám, de ez pár száz forint.

A víz fogalmam sincs mennyi:D talán a fogkrém az, ami tisztálkodó szer, és tényleg minden hónapban megveszek....

dezodorból állt a jobbat veszem, ami tényleg egyszeri használattal 24 órán keresztül húzza, és akkor abból se kell havonta újat vennni.

A hajamat illetően szerencsés vagyok, mert akármilyen samponnal moshatom rendben van, így általában sampont se veszek, amit találok otthon, azzal mosom...

Szerintem másoknál is igy lehet, hogy sok kiadást nem ismételnek meg havonta mert felesleges....:S

2010. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

sampon, balzsam 3000.- ,hajlakk 2000.-,tusfürdő 1500.-,babaszappan 200.-,körömvirágkrém 900.-,vattakorong 600.-,aloe aktivátor 8000.-,fogkefe 1100.-,fogkrém 1000.-,intimkendő 1000.-,deo 800.-,kézkrém 2000.-, körmös 8000.-, tisztasági 800.-. Kb 30 000.- Így is semmi extra nincs benne.


testápolo,parfüm, hővédő,hajvégápoló,pakolás,sminkcucc nem kell havonta.

2010. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én sokat költök ilyenekre..

Kb egy hónapba 15000 ft megy el tisztálkodó,ápoló dolgokra.

Hajvégápoló,pakolások,arckrém,testápoló,fogkrém,tusfürdő,sampon,balzsam,hajlakk,gyanta,sminklemosó..stb

2010. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!