Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arckrémet ajánlotok 22...

Milyen arckrémet ajánlotok 22 évesnek?

Figyelt kérdés
Inkabb erzekeny, pattanasosabb borom van. Mar van egy kis homlokranc, szarkalabak. Olyab krem erdekelne ami egyben UV ellen ved, es rancokat kisimitja, es kulon szarkalabakra is kene. L'orealt hasznalok, de nem valt be.
2017. júl. 22. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Van egy nagyon jó szer, igaz nem krém. Hülye neve van, nem is emlékszem rá pontosan. Valami ho2, o2h, h2o. Biztos ismered, mert a csapból is ez folyik. :-)
2017. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vîz? ...
2017. júl. 22. 15:00
 3/8 A kérdező kommentje:
Marmint sok folyadekot igyak?
2017. júl. 22. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

#1

:D ez jó volt, osztom a véleményedet


Kérdező:

1. napi min 2 liter víz elfogyasztása

2. egészséges étkezés

Így elkerülhetők a pattanások

3. ne húzogasd fel a homlokodat, így nem lesz látható a homlokodon lévő ráncok

4. aludj napi 8 órát


Ne kenj minden szir-sz..rt az arcodra, ezek a kozmetikumok semmit se érnek, csak megkönnyítik a pénztárcádat.

2017. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azaz! Belsőleg és külsőleg is használható.
2017. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez genetika kérdése.

Én 25 vagyok, keveset alszom, sokat stresszelek, kevés folyadékot fogyasztok, naponta sminkelek stb. mégse vagyok se ráncos, se pattanásos.

Azonban a genetikai adottságaidon túl ha mindent megteszel amit a szép bőrért lehet akkor késleltetheted a folyamatot.

Tehát a szemránckrém is jó lehet, de ne a legolcsóbbak között nézelődj. Sajnos konkrétat nem tudok ajánlani, de azt tapasztalom, hogy általában a drágábbaknál van esély arra hogy csinál is valamit.

Illetve sokat lehet hallani hogy megelőzni könnyebb mint visszacsinálni, és ilyen életkorban érdemes elkezdeni a krémezést.

Naiv elgondolásnak érzem azt hogy pusztán a víz önmagában csodát tenne és a genetikai adottságokat és hajlamokat felülírná. De persze valóban fontos a hidratálás, csak önmagában kevés.

Esetleg krémmánián nézz körül.

2017. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Komolyan, de beteg ember lehet az, aki leszavazta a válaszomat!

Szánalmas!

2017. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En nem voltam az biztos!
2017. júl. 22. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!