Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb intim szőrtelenítés?

Legjobb intim szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi a legjobb módszer?

Borotvát semmiképp nem szeretnék, mert állandóan kipirosodik, de a legnagyobb gondom vele, hogy néhány nap alatt visszanő és a 2.-3. napon már szürke pöttyök látszódnak, mert kezd borostásodni..

Balatoni vagyok, szinte minden nap strandolok és gyakran járok uszodába, és a legtöbb bikini alól a comb résznél kilátszik és én csak ott akarom leszedni, ahol kilátszik.

X-epil intim gyantát már próbáltam, de nem nagyon vettem hasznát.

Gyantáztatni meg nem szeretnék elmenni, csak házilag.

Epilátoron gondolkozok.

Ti mit ajánlotok?

Esetleg melyik epilátor vált be nektek? :)



2017. júl. 23. 21:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Menj el lézereztetni. Nem olcsó, de az megoldja a problémát egyszer s mindenkorra.


"MEGALAZOR!!!!!!!" :D

2017. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Majd ha kicsit idősebb leszek. :D

Elfelejtetem, hogy 15/L vagyok.

2017. júl. 23. 21:18
 3/20 A kérdező kommentje:
elfelejtettem*
2017. júl. 23. 21:19
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Hát ahogy érzed, Kérdező. Nem fognak különösebben megbámulni, gondolj bele, napi hány ilyet csinálnak :) mindenesetre sok pénzt megspórolhatsz vele, ha bevállalod.

Ezen kívül csak a borotva, krémek meg epilátor marad.

2017. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A krém az tényleg hatásos?

Milyen epilátort ajánlotok? :)

2017. júl. 23. 21:22
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A krém hát...embere válogatja, Kérdező. Amit a reklámban látsz, azt "kezeld egy csipetnyi sóval", ahogy a míves angol mondja, azaz ne dőlj be neki száz százalékra. Kitűnő példa erre a Perszil Green Pówer, ami a reklám szerint olyan intelligens mosópor, hogy három diplomája van + doktorija is mellé, először felismeri a különböző foltokat, és csak utána "tisztíccsa" ki őket, még a személyigazolványukat is elkéri :D

Az volna a javaslatom, végy mindegyik márkából egy tubussal, vagy tégellyel, és próbáld ki, aztán amelyik beválik, annál maradj. Epilátor ügyben nemigen tudok segíteni.

2017. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. júl. 23. 21:37
 8/20 anonim ***** válasza:
Nincs mit, Kérdező :) biztos lesz olyan, ami beválik akár hosszútávon is. Ha pedig mégse, még mindig ott a lézer ;)
2017. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
76%

Fuu epilátort semiképp se

Az egyrészt nagyon durván fáj másrészt valószínűleg viszketni, meg pirosodni fog utána

Krémet javaslom amíg nem tudsz lézereztetni

2017. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Krémre azt mondják, hogy egészségtelen..

Nem zavar, ha fáj.. :)

Ez tart vissza a legkevésbé. :D

Barátom anyja azt mondta, hogy évek óta epilátort használ, megpróbálom azt. Aztán majd mire 18 fölött leszek (nem tudom mikor lehet), akkor megpróbálom a lézerest. :)

Köszönöm a válaszokat! :)

2017. júl. 24. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!