Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Valakinek van tapaszta...

Csajok! Valakinek van tapasztalata a Loreal casting creme gloss hajszínezőjéről? Világosbarna árnyalat.

Figyelt kérdés
Sajnos a Palette ammonia mentes ragyogó világosbarnát kivonták nálunk a forgalomból, ezért új hajszínezőt keresek. Azt szeretném tudni milyen színre fogja be a hajam. Egyébként közép/ sötétbarna a hajam színe.
2017. júl. 25. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont tegnap festettem be vele a hajam, először használtam én is. Étcsokoládé árnyalat, hát kissé sötétebb lett mint gondoltam, de nagyon természetesz színe van ami plusz, illetve nagyon jó balzsamot adnak mellé, irtó puha lesz tőle a haj, és nem károsítja így annyira a hajszínező. Nekem előtte is barna hajam volt, szőke melírral de a melírt nem fogta be rendesen, így újrafestem, szerintem az az én hibámból. De nagyon jó, és az ára sem rossz.
2017. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Mindig világos barnával festettem a hajam, de mindegyik máshogy fogta be. Kicsit tartok attól hogy feketésre fogná be:( persze természetesen fakulni fog csak azért elszeretném kerülni. Ha sötét barnára fogná be az úgy oké nekem. De már jártam olyan festékkel is,hogy a lenőtt részemet sokkal világosabbra fogta be (vörösesre) mint az egész hajam na azt is elszeretném kerülni :D
2017. júl. 25. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!