Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem hámlok? Normális ez?

Miért nem hámlok? Normális ez?

Figyelt kérdés

2 napja kezdtem el használni az Akneroxid 10 gélt..sok helyen azt olvastam,hogy nagyon erősem hámlanak miatta,de én egyáltalán nem,viszont már észrevettem,hogy szebb lett tőle a bőröm..előtte arcradírt is használtam..nagyon picit érzem,hogy feszül..de normális ez,hogy nem hámlik??


((mellesleg tényleg segít a mitesszereken is,nekem már jóval kevesebb van :) )))


2010. máj. 23. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
én írtam itt egyszer az akneroxidról(javasoltam is vkinek)meg h hámlok tőle..ez azért volt, mert nagyon gyakran használtam és nem szabad sokszor...:D eddig 2-3szor hámlottam miatta, de már egyáltalán nem:) de újabban so and clear mitesszerellenit használok +bőrradír:) mert nekem sincs pattim, csak mitesszerem..és nekem ez IS tökéletesen bevált:) úgyhogy igen, normális, hogy nem hámlasz miatta...az lenne a "baj", ha hámlanál!:) 15/L
2010. máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi:)

egyébként vannak pattijaim,de most elég tűrhető..de van 1-2 nap,mikor annyira iszonyatosan sok jön ki..remélem többé nem:)

2010. máj. 23. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok...nem so and clear, hanem clean and clear..bocsi..(a púderre gondoltam..xD) és nincs mit(=
2010. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na már feszül a bőröm nem kicsit..és viszket..sokáig fog ez tartani??:S:S

Milyen hidratáló krémet kéne használnom??

2010. máj. 25. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!