Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Strandon nem baj, ha szőrös...

Strandon nem baj, ha szőrös kicsit a hasam és a hátam?

Figyelt kérdés
Nem olyan vészes, de a világos színű bőrömön azért meglátszik. Lányok ti szőrtelenítitek a hasatokat, hátatokat?
2017. júl. 31. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ha téged nem zavar nem baj. Ne foglalkozz másokkal! Élj boldogan :)
2017. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkinek olyan. Dehogy fogom a hasam meg a hatam szorteleniteni. Csak akkor esnek neki, ha olyan hormonbetegsegem lenne mondjuk, hogy olyan lenne, mint egy pasinak. Amugyis fele annyira se latszik, mint amennyire te latod. Sajat magan mindig sokkal durvabbnak latja az ember. Ezekkel a kis pihekkel kar foglalkozni. Kicsit napozol ki is szokul nagyon hamar es meg annyira se latszik.
2017. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem olyan, max pici pihék a hasamon. Neked mennyire durva?
2017. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös. Néha leszedem,de nem mindig,tegnap is úgy strandoltam,szerintem nem baj.
2017. aug. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!