Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Ahogy növesztem a hajam a felső része már göndör/göndörödik a tincseknek (már egy nagyjából mutató ujjnyi hosszon az) hátul a legrosszabb, de az egész olyan csúnya ha nincs kivasalva (az utóbbi 1 évben csak valami fontosabb eseményre vasaltam ki) vagy összefogva mert a göndör rész után inkább egyenesre hajló. Nem szeretnem roncsolni a hajam, de amikor már nincs nagy meleg olyankor nem akarom összefogni, hiszem nem ezért növesztem.

2017. aug. 1. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is igy voltam, nekem lépcsőzetesre lett vágva. Mindig is tű egyenes hajam volt. A rövidebb tincsek göndörödtek be.

Vasalni én se nagyon szerettem volna, mert nem tesz jót a hajnak. Dús hajam van ezért muszály száritsam, és rájöttem ha száritáskor kerek fésűvel óvatosan, és lassan húzom lefele kisimitódik, így máe nem kell vasalnom és száritani muszály volt. Mostmár megint egyenes az EGÉSZ hajam. Remélem tudtam segíteni.

2017. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elirtam: Már*
2017. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!