Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem szép színű...

Tudnátok nekem szép színű hajfestékeket mondani?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy bármilyen hajfestéket vettem eddig mindegyik egyforma színű volt, a barna- fekete, a szőke pedig narancssárga... Aki tud, vagy már próbált hasonló színű hajfestéket az letudná írni nekem?

[link]

[link]


Lehetőleg egy sötétebb és egy világosabb színűt írjatok, köszönöm előre a segítséget!


2017. aug. 1. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A szőke bolti festék azért lesz narancssárga mert túl sötét az alapszíned. Az csak alapból világos vagy már szőkített hajra való. A barna meg valószínűleg azért lesz fekete mert porózus a hajad a sok bolti festéktől ezért iszonyat hamar magába szívja a pigmentet. Ezeket amiket linkeltél dobozos festékekkel nem fogod tudni elérni. Mindkettő balayage technikával van szőkítve + festve. Ha ilyet akarsz akkor azt mindenképp csak fodrásszal tudod szépen megcsináltatni
2017. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
évekig próbálkoztam otthon a legsötétebb barna szím elérésével, amolyan étcsoki nagyon sötét barnát szerettem volna. mindíg fekete lettem, vagy kifakultnak tűnő fekete. nekem a sötét haj áll jól, de a rendes feketének van egy olyan természetellenes parókaszínű mű színe.ezért a sötétbarna volt a nagy áhított színem.a lényeg hogy sose sikerült, majd elmentem a jelenlegi fodrászomhoz és elsőre megfestette nekem.még anyagilag is ugyanott voltam mert 2 doboz kellett a bolti festékből...általában jobb márkákkal próbálkoztam mert abban volt a dobozon olyan szín amit szerettem volna. egy doboz olyan 2000-2500 körül volt, úgyhogy ugyanott vagyok de szép a hajam. ja és én béna voltam és sose tudtam úgy befesteni otthon, hogy ne legyen foltos, vagy ne hagyjam ki valahol, ne legyen az egész fürdőszoba festékes...úgyhogy FODRÁSZ!
2017. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem eloszor leszivta a fodrasz a barna hajam szokere ami jol besargult majd otthon elkezdtem hamvasitani attol szep hideg szurkes let es leszivtam ra 3 honapra egy 6ossal es a palette jegszoket festettem ra szoval nost az alja ezustos feher a teteje hamvas szoke es a tove kozepszoke. Nekem.nagyon tetszik es nem is tort el
2017. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!