Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sarkaimat szeretném kicsit...

Sarkaimat szeretném kicsit megdörzsölni habkővel. Ehhez előtte kell és szabad lábfürdőt venni vagy éppen ellenkezőleg: "száraz" lábon kell használni?

Figyelt kérdés
Fel kell puhítani a bőrt habkövezés előtt vagy nem?

2017. aug. 2. 04:50
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Én szoktam így is úgy is. Arra vigyázz ha kiáztatod elötte azért finoman habkövezd mert sérülékenyebb olyankor a bőr,nehogy túldörzsöld és akkor megsérül és fáj!
2017. aug. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! :-)


Már meg is csináltam, nem is gondoltam, hogy ilyen szép lesz az eredmény!


Utána banánpépet kentem a sarkaimra - ezt a neten olvastam, hogy ajánlott - nagyon jólesett az is.

2017. aug. 2. 10:09
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%
Én csak simán beleülök a kádba és megdörzsölöm. :D Amúgy én is meglepődtem először a hatásán.
2017. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:-)


Azt még meg tudnátok írni, hogy nagyjából hányszor érdemes használni? Például hetente egyszer - vagy hogy?

2017. aug. 2. 16:55
 5/8 A kérdező kommentje:

Kérdezte valaki privátban, hogy hol találtam a banánpépes megoldást, hát itt:


[link]


Ajánlják több helyen is.

2017. aug. 2. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függően, h. milyen állapotban van a lábad, kell gyakrabban v. ritkábban használni. Ha nem teljesen rinocéroszbőrű a sarkad, akkor kb. 2 hetente.
2017. aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nem rinocérosz kategória! :-)


Tegnap is megdörzsöltem habkővel és egyenesen BABA lett!!! Gondolom, hogy még - szerencsére - kezdeti stádiumban kezdtem ezzel foglalkozni és nagyon meghálálta.


Kipróbálom akkor 2 hetes közökkel!


Áldom a habkövet. :-)

2017. aug. 6. 11:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek!
2017. aug. 6. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!