Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon elkapartam az arcomon...

Nagyon elkapartam az arcomon lévő pattanásokat. Nagyon csúnya varas és szombaton lagziba kell mennem. Mit tegyek? Folyton kaparom, nyomkodom, pedig olyan szép bőröm lenne. Máshol nincs baj csak a homlokomon.

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ragaszd le egy sebtapasszal,úgy nem tudod piszkálni.És vegyél zöld korrektort és tegyél rájuk egy kicsit utána hagyd száradni és alapozóval fedd el
2017. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nő vagy férfi vagy?

Alapozóval, korrektorral el tudod fedni (akár pasiként is).

Bőrradírt használsz? Radírozás után kend be arctonikkal (akár naponta többször is), nekem az pár nap alatt szépen le szokta szárítani. És a helye se marad meg. És NE kapard meg nyomkodd, mert életed végéig ott fognak maradni a hegek és azt már az isten se tünteti el!!

2017. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kenegesd Sudocreme-mel vagy Neogranormonnal, ezektől hamarabb begyógyul, és ne kapard! :)
2017. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!