Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj az ha a hajpakolást több...

Baj az ha a hajpakolást több ideig hagyom fent a hajamon?

Figyelt kérdés
Gliss kur hajtöredezés elleni pakolást használok és 5-10 perc helyett fél órát szoktam rajtahagyni a hajamon minden egyes mosáskor.. Ezzel ugye nem teszek rosszat a hajamnak? vagy mégis? és az nem baj h minden egyes hajmosáskor teszek rá?? 1héten kb 3x mosok hajat.. :P .. köszii a segitséget előre is..
2010. máj. 23. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. én is így használom, heti 2*, 3*, és félórát hagyom rajta, de van hogy még tovább. szerintem nem árthat neki túl sokat.
2010. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed, hogy elnehezül tőle a hajad, vagy gyorsabban zsírosodik (tudom, hogy lemosható pakolás:D), akkor semmi gond. Én is használtam Gliss kur pakolást, sárga tégelyeset, most Garnier-t vettem, az is nagyon jó. Én is több ideig szoktam a hajamon hagyni, szerintem így csak még jobban beszívódnak a hatóanyagok. :D
2010. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 30 percig kellene hogy rajtalegyen,de ma pl 2 órát volt
2010. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy teszel, épp ez a lényege a hajpakolásnak, h minél több ideje legyen beleszívódni a hajadba..1 héten viszont szerintem elég 1x is feltenned
2010. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!