Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismeretlenül, kép alapján...

Ismeretlenül, kép alapján melyikre voksoltok (hajszín)? 20/L

Figyelt kérdés

Jelenleg szőkére van melírozva a hajam. Alapvetően nagyon vékonyszálú,kevés,könnyen töredező hajam van -ebből kifolyólag is- a szőkítés hatásai egyre szembetűnőbbek... Régen 100°% növényi alapú ,,hajfestékkel" (Khadi) sötétre színeztem a hajamat. Sosem volt olyan dús és hosszú mint akkor... Nagyon hiányzik. Éppen ezért is elkapott megint a ,,gyagya" és újra sötétbarnára váltanék. Azóta rengeteget változott az arcom,külsőm,de ha akkor jól állt,remélhetőleg most csak méginkább előnyös lenne.Azért bennem van rendesen a félsz,nehogy sírás legyen a vége,több mint két évig tartott lenöveszteni a sötétet (növényi hajfesték ugyanis csak ollóval tűnik el) ,hogy szőke lehessek,kb 1 éve viselem a szőke tincseket. Tetszik,tetszik,de a hajam bánja a dolgot... :( Így viszont sosem lesz hosszú,dús...


Nagy dilemmában vagyok,ha a sötét mellett döntök az eléggé végleges dolog,mint már említettem is a Khadi csak idővel&ollóval tűnik el.


Ismeretlenül, képek alapján melyikre ,,szavaznátok"?


Linkek:


SZŐKE


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Illetve ősrégi képeken( rengeteget változott az arcom 15 éves korom óta,vedd figyelembe) SÖTÉTBARNA/FEKETE:


[link]


[link]


[link]



Köszönöm előre is!


2017. aug. 3. 14:08
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
A szemöldököm alapjáraton koromfekete,mindig is az volt...
2017. aug. 3. 14:10
 2/26 anonim válasza:
100%

Nekem ez jön be a legjobban. :)


[link]


18/F

2017. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a szőke sose voltam oda a szőke nőkért de neked kifejezetten jol áll. Barnán is szép voltál mert hazugság hogy nem de a szőke haj kiemeli a szepseged :)
2017. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Jah es kimaradt ez tetszik a legjobban [link]
2017. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A szőke sokkal jobban áll, szerintem semmiképp ne fesd vissza. Sötét hajjal sokkal idősebbnek tűnsz és nagyon felerősíti az arcvonásaidat, rossz értelemben. A szőke viszont nagyon jól áll így sötét szemöldökkel is. Én is ugyanígy jártam amúgy fél éve, az évek óta sötétszőkére festett hajam visszafestettem barnára és iszonyatosan megbántam. Sápaszt és öregít pedig az a természetes színem és a szemöldököm is elég sötét. Szóval én azt mondom maradj a szőkénél, jól áll nagyon, kár lenne elrontani. Esetleg tölts le valami hajszín próbálgatós alkalmazást a telódra amivel meg tudod nézni egy mostani képen hogy állna.:)
2017. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Atyaáág, nagyon nagyon gyönyörű vagy szőkén, szerintem ne bántsd a hajad! Nagyon jól áll, és igen szép, aranyos meg minden az arcod is, tökéletes! ;)
2017. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most is épp viszket a fejbőröm mert ekcémás,szóval azt hiszem muszáj lemondanom a vegyszerekről...

Talán nem leszek rögtön sötét, most vettem natúr sampont és amla hajolajat,aztán ha letisztult a hajam akkor a Khadi legújabb sötétszőke árnyalatát kipróbálom. Csak akkor váltok utána sötétebbre,ha véletlen túlságosan vöröses árnyalatot kap a hajam. Kivéve ha véletlen jól állna a vöröses beütés nekem,amit kétlek...


Kedvesek vagytok!

2017. aug. 3. 17:34
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a szőke jobban,áll de a sötét is :D szerintem maradjon szőke,és ha később meggondolod magad azt még mindig be tudod festeni sötétebbre :D fordítva viszont nem :D
2017. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Na te is úgy jártál mint én. Én is sötét voltam 14-19 éves koromig 3 éve vagyok szőke de nagyon megöli a hajam száraz stb így én azt találtam ki hogy nelegyen hirtelen változás hogy lenövesztem ezt meg balayage al oldottam meg hogy ne legyen csúnya így szőke is maradtam de sötétedek is festenem se kell jó dolog ez a balayage. Szerintem ha hirtelen befesteném sötétre kb 8 évet öregítene rajtam így ez lett a megoldás.


Egyébként mind a kettővel nagyon szép vagy nekem a sötét jobban tetszik rajtad.

2017. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Egy héttel ezelőtt ültettem a bogarat a fejembe,amikor is egy ócska fekete póthajat ,,illesztettem" a fejemre először csak poénból, aztán majdnem rosszul lettem mikor tudatosult bennem a dolog, hogy tulajdonképpen elég jól mutatott az arcomhoz... :D


Köszi az újabb válaszokat!


Ha nem felejtem el/nem leszek lusta, majd töltök fel képeket mi lett a kísérletezésemből. Amilyen állapotban van most a fejbőröm és a hajam,kizárt dolog,hogy elmenjek melíroztatni. Már rendeltem is online Khadi sampont és hajolajat... Kell majd idő,míg a sok szilikon(stb) letisztul a hajamról, meg persze hagyom növögetni is, sok-sok vitamint (lenkei,nutrilite,forcapil) viszek be...

Ha pedig összeszedtem a bátorságomat,első körben kipróbálom a Khadi legújabb középszőke árnyalatát... Ha nem válik be,muszáj lesz sötétíteni rajta. Nem lesz rögtön fekete,lehet összeesnék ha meglátnám magam a tükörben... :D

2017. aug. 3. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!