Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen stílusú hajról?

Figyelt kérdés

[link]

nekem most mell fölé érő viszonylag egyenes,sötétbarna,vékony szálú hajam van frufruval és ezen a hajon már nagyon régóta gondolkozom, csak azért elég drasztikus lenne és nem tudom mennyire állna jól. Az arcformám hosszúkás, ezért gondolom úgy, hogy ez kicsit rövidítene rajta, de nem tudom.. Fiúk-lányok vélemény?


2017. aug. 6. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem erre számítottam, amikor azt írtad, hogy drasztikus. :) S. J. Parkernek (a leghíresebb hosszúkás arcú :D) is volt hasonló frizuja, igaz neki begöndörítve. Vékonyszálú, egyenes hajjal szerintem problémás, kell hozzá egy bizonyos volumen hogy ne tűnjön laposnak, kevéskének. Az arc rövidítésében nem csak a rövid frizura segíthet egyébként, hanem a rétegek vágása is.
2017. aug. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na jó azért Jessica Parker már más tészta arcformát illetően :DD Nekem nem olyan egyáltalán az arcom, hosszúkás, de finomak a vonalai, orrom pisze, nem karakteres az arc csontom sem. Igen abban egyetértek, hogy macerás vékonyszálú hajjal, a mostani hosszú hajam egyébként nagyon problémás, mert a legjobb dolgokat kenem a fejemre, akkor is ilyen szalmaszerű, fakó, boszorkányállagú lesz, csak azután nézek ki normálisan ha rákenek olajat meg hajhabot és rendesen beszárítom. Rövid hajjal ez még egy egyszerűbb folyamat is lenne
2017. aug. 6. 02:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne rossz döntés. Igen az igaz, hogy kell lennie egy tartásának, hogy ne lapuljon a fejedre, de ha úgyis beszárítod, akkor nem lesz azzal gond.

Mellesleg megjegyezném, hogy a sztárok haját én nem venném alapul,mert eleve ha nyilvános megjelenésük van addig dolgoznak rajt profi fodrászok, míg tökéletes nem lesz arra a pár órára.

2017. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!