Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás csak vízzel?

Hajmosás csak vízzel?

Figyelt kérdés
Akik csak vizzel mostok hajat mennyi ido alatt allt ra a hajatok , mert en kiprobaltam de muszaj volt megmosnom 1,5 het utan mert olyan zsiros volt hogy nem birtam ki es hogy tudtatok atveszelni ezt az atallast?

2017. aug. 6. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Én kb. június 25. óta nem mostam hajat csak vízzel, és hát nem érzem hogy nagyon javul. Még kitartok.

Laza kontyban hordom, így nem olyan gáz.

Update várható.

2017. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Ennek mi értelme?

Ha ennyire óckodtok a kemikáliáktól miértvnem mostok legalább szappannal hajat? Vagy mivel fürödtök? Vízzel csak?😶 Vagy ha ott lehet tusfürdő akkor a hajon miért nem?? Mert közel ugyan az a kettő.

Vagy Ez valami új "challenge"? Semmi értelme.

2017. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

25 éve tinikoromban kipróbáltam, 3,5 hónap után lány létemre inkább levágattam 1 centisre és újra mosni keztem samponnal, mert borzasztó lett, töredezett, zsíros, kifésülhetetlen


Azóta naponta mosom és teljesen jó a hajam

2017. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Tudom hogy a haj öntisztító meg minden de szerintem a mai világban ez nem túl higiénikus. Én egyszer egy hónapig nem mostam hajat egyáltalán mert műtem volt és utána fürdeni is alig tudtam párszor egy héten, hát mit ne mondjak volt szaga. És ez télen volt úgy hogy utcára sem mentem, el nem tudom képzelni mennyi kosz meg izzadság ül meg benne 40 fokban. Manapság már annyi természetes összetevőkből készült termék van, pl a mannának is van sampon szappana amit a dmben lehet kapni. A csapvíz ivása szinte ártalmasabb mint az hogy heti 1-2x egy ilyennel megmosod a hajad. Én is néztem már erről videókat youtubeon de egyiknek se lett gyönyörű fényes puha hajkoronája ettől, pont hogy az ellenkezője. De végülis te tudod
2017. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , hat akkor lehet hogy csak megprobalom kitolni a hajmosast amennyire lehet
2017. aug. 7. 07:56
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

A haj nem öntisztuló (az emberi testen a fül és a hüvely az, ami igen), ezt el kellene fogadni. A fejbőr meg zsírosodik - nyúlj bele egy bödön zsírbe, és moss kezet sima vízzel. Le fog jönni a zsír? Nem fog lejönni a zsír. Akkor a hajról miért is jönne le sima vízzel? A másik meg az, hogy nem csak a zsír miatt kell hajat mosni, de egyébként is koszolódik, az utcán poros lesz, beleissza magát a füst, szmog, stb.

Mi baj van a samponnal? Lehet kapni teljesen olyan natúr samponokat, hogy annál natúrabbat a falu széli vajákos Piri néni sem tudna gyártani.

2017. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!