Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hízás miatt lettek rajtam...

Hízás miatt lettek rajtam csíkok. Mivel lehetne eltüntetni?

Figyelt kérdés
Erősödtem is a sporttól, meg híztam is, és a combom belsején lettek lila-bordós csíkok, kis apró, de feltűnő, illetve mellem is nőtt, ott halványabb lilás csíkok. Mivel tudnám őket eltüntetni, mert eléggé zavar.
2010. máj. 23. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

pont ez van nálam is a lábamon és a mellemen:/van rá olaj,krém én is használtam,de nem sokat ért...annyit tehetsz,h elmész ilyen kezelésre,most nem jut eszembe mi a neve,de ha időben elmész,akkor tudják halványítani,de nem tűnik el:S

de am is idővel halványodik...nekem is már sokkal halványabb....

2010. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amikor kezdett a mellem nőni (kb. 6 éve) akkor is csíkos lett, az elmúlt. Remélem ez is. Mellemen jobban zavar a csík, mint a combomon.
2010. máj. 23. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok:Engem is jobban zavar a mellemen,de már egy kicsit halványabb,sajnos még nem tűnt el teljesen...de idővel már épp hogy látható lesz szal nyugalom,de ez növéstől és hízástól is egyaránt előjön,mert a bőröd nem tudja követni...
2010. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sajnos nem lehet őket eltüntetni. ne higgy semmi csodatévő szerben, kozmetikai kezelés, krémek, stb. ezek nem használnak. az idő 'eltünteti'! sokkal halványabbak lesznek, ha nem nagyon vastagok, akkor nem fog az úgy látszódni később, mikor kifehéredik. sajnos hogy eltűnjön teljesen esetleg plasztikai sebész tudná csak megcsinálni bőrátültetés vagy hasonlóval..

kend a tested rendszeresen testápolóval, hogy rugalmasabb legyen, s jobban tűrje az ilyen változásokat.

2010. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez igaz kend mindig testápolóval magad!én is minden fürdés után kenem magam:)(első válaszoló vagyok)
2010. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!!
2010. máj. 24. 10:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy. El fog halványodni fehérre, de onnantól olyan marad.
2010. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Armania válasza:

A nővéremnek voltak a terhesség miatt ilyen csíkjai, ő úgy oldotta meg, hogy rengeteget napozott, így a csíkok is lebarnultak, egy idő után már észre sem lehetett venni, hogy van rajta.

Mostanság pedig már nem lehet látni, hogy volt rajta.

2014. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!