Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használ/használt Bánfi...

Aki használ/használt Bánfi hajszeszt. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az utobbi idoben nagyon hullik a hajam es kb.1 honapja hasznalom a Banfi hajszeszt emiatt. A kerdesem az lenne, hogy megis, hogy lehet, hogy jobban hullik tole miota hasznalom?

Ui.: bocsi az ekezetek miatt.


14/L



#haj #hajszesz #hajhullás #Bánfi hakszesz
2017. aug. 9. 15:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Es mennyi ido alatt latszik meg a hatasa?
2017. aug. 9. 15:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem minden évben augusztus környékén kezd el nagyon hullani a hajam,és ősz végéig tart. A többi időszakban kb semmi, de ilyenkor horror :D. Tavaly használtam fél évig ( idén februárig), augusztustól kezdve, persze hullott egy darabig (2-3 hónap), de aztán teljesen abbamaradt, egy darabig a hajam is jobban nőtt (3 centi/hónap), aztán az utolsó 2 hónapban az is visszaállt az alap növekedésre (1-2 cm). Én heti kétszer használtam, szerdán és vasárnap :D

Viszont miután abbahagytam megint brutál növekedésnek indult a hajam. Éppen ma szereztem be fél év szünet után az újabb két üveg bánfit, mert már megint nagyon hullik a hajam :(. Szerintem hasznos. Persze ha nagyon hullik, és eddig nem volt ilyen nálad, akkor érdemes egy kivizsgálást csinálni, sok mindent jelezhet.

2017. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és nálam a hajhullás már pár hét után a felére csökkent, a növekedés 1-2 hónap után látszott.
2017. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Nekem kb.2 es fél honapja hullik nagyon a hajam és nem enyhul.

2017. aug. 10. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom még javasolni az Alpecin koffeines sampont.
2017. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatot :)
2017. aug. 14. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!