Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves korotokban kezdtetek...

Hány éves korotokban kezdtetek alapozót, korrektort használni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
13
2017. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
74%
Attól függ, milyen a bőrtípusod. Vannak olyan emberek, akiknek hamar megjelennek a pattanásai. De ez nem azt jelenti, hogy egyből használni kell az alapozót. Gyógyszertárban lehet kapni különböző pattanás elleni krémet, először azt javasolt kipróbálni. De ha szép arcod van, kevés pattanással, akkor ameddig lehet ne használj alapozót. Korrektort egy-egy durvább pattanásra lehet használni.
2017. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok és eddig 1 kezemen meg tudom számolni hányszor kentem magamra alapozót. Ez azért van mert amúgy Hál'Istennek nincsenek bőrhibáim. Csak néha ha megyek valami eseményre. Amúgy azt hiszem 16 évesen használtam először.
2017. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

13-14 évesen kezdtem korrektort használni

most 16 vagyok és még mindig szoktam használni néha

alapozót sosem viseltem és a közeljövőben nem is hiszem, hogy fogok

2017. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16-17. Én azért használok alapozót, mert rosaceám van.
2017. aug. 12. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13-14 évesen kezdtem a korrektort, mert elkezdtem nagyon pattanásos lenni. Szépen szárította őket, persze mindig jöttek elő újabbak. Az alapozót 17 évesen kezdtem használni
2017. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!