Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS melyik kapszula a jobb?...

SOS melyik kapszula a jobb? SÖRÉLESZTŐ, BÉRES SZÉPSÉG VITAMIN vagy a CALCIUM-KOVAFÖLD KAPSZULA? TUDOM, hogy gyakran szereplnek ilyen kérdések, de kiváncsi vagyok mi a véleményetek ezekről, légyszives válaszolnátok rá?

Figyelt kérdés
törik a hajam, az utóbbi időben pedig nagyon rossz a körmöm is, valamint egy kicsit problémás a bőröm(pattanásos, kicsit rugalmatlan, de járok kozmetikushoz 4 hónaponként) a nemi életem is renben (2éve) és nem értem, hogy mégis mért ilyen még minig! Melyiket ajáljátok ezekre a problémákra?????? 19 ÉVES LÁNY köszi a válaszokat
2010. máj. 24. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

ezek mind "csodakapszulák", parasztvakítás, vagy kiragadnak egyet a sok vitamin közül, de te sem csak iszol egy nap, hanem eszel is, úgy a szervezetednek sem csak 1-2 vitaminra van szüksége hanem mindegyikre.. Ezek alapján egyedül a béres felelne meg, de látatlanba mondom hogy az ára többszöröse annak, mint ha egy táplálékkiegészítő boltban vennél vitamint.


Ami neked kell az: normális étrend, sportolás, és kiegészítésnek egy rendes multivitamin + c-vitamin.

2010. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Calcium - Kovaföld. (A béres mindegyik fajtája sz@rt sem ér)
2010. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!