Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kreol bőrhöz pasztell rózsaszí...

Kreol bőrhöz pasztell rózsaszín haj? 14/l

Figyelt kérdés

Sötét a bőröm, kreol. Pasztell rózsaszín hajat szeretnék. Anyukám azt mondta, hogy ha kifizetem a spórolt pénzemből a fodrászt meg hordom, viselem a következményemet akkor lehet. De nem tudom hogy nézne ki rajtam. Ilyet mindig csak világos bőrű lányokon láttam. Amúgy 164 cm magas vagyok barna hajam jelenleg ápolt, egészséges, hátam közepéig ér. Barna szemem, bőröm, karcsú testalkat. 46 kg.

Ilyesmire gondoltam:

[link]

[link]

[link]

Vagy milyen legyen, mindenképp kiszeretném próbálni a festést, tudom hogy roncsolja a hajat. En erre a szinre gondoltam meg esetleg a feheres szurkere... szerintetek?



2017. aug. 13. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Divat szín! Légy egyedi inkább!!
2017. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Divat de azert nem jarkal minden 2. ember ilyen hajjal :D szerintem meno👌🏻


Egyenkent kb olyan lehet az osszkep mint Nicki Minaj. Keress rola olyan kepet amin pink a haja

2017. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Őszinte leszek: szerintem ezek a színek világos bőrrel mutatnak jól, kreolos bőrhöz kicsit furán nézne ki. De ha téged nem zavar akkor nyugodtan csinaltasd meg :)
2017. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kreol bőrű vagyok. Nem roszból mondom de pont az a két színt választottad ki ami elég furán nézne ki.
2017. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de szerintem ezek a színek kreol bőrhöz nagyon mű. A világos pasztell színek és a fehér haj a világos bőrű lányokon áll inkább jól, azért láttál csak rajtuk ilyen hajat.

Ha valami extrémben gondolkodsz, akkor szerintem jól állna a kreolhoz a sötétkék ( [link] vagy a vörös ( [link]


De az is számít, hogy mennyire kreol a bőröd. Most találtam ezt a képet, ahol a lánynak nincs hófehér bőre, de azért nem nagyon sötét: [link]

Rajta nem vészes, bàr szerintem kicsit úgy néz ki, mint ha parókát hordana.

2017. aug. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagy nehezen megtaláltam. :DD

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Itt egy rakat kép, hogy hogyan áll egy sötétebb bőrű lánynak.

(Nem tudom, hogy neked milyen tónusú a bőröd)

Nekem tetszik! :DD

2017. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most láttam, hogy fehéres szürkét is kipróbálnád, itt van a lány inkább fehér hajjal. :))

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Egy ilyen hajszín szerintem nagyon sápasztja a fehérebb bőrűeket.

[link]

2017. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos, az utolsó linkelt képei alapján a rózsaszín állhat jól a kreol bőrüeknek, de szerintem csak akkor ha a haj töve sötét, mint a lánynak, s nem pasztell rózsaszín, hanem inkább picit sötétebb, barackosabb.

Viszont szerintem az ezüst haj sötét bőrűnek nagyon nem áll jó.

2017. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ooo, nagyon köszönöm a linkeket, sokat segítettek. Mar teljesen lemondtam a rozsaszinrol de ez nagyon tetszik. Bar en nem vagyok olyan szep mint ez a csaj.
2017. aug. 15. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!