Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszok, ti hogyan lettetek...

Kopaszok, ti hogyan lettetek kopaszok?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdem akik nyírják a hajukat. Én jelenleg 20 éves vagyok. kicsit tartok attól hogy csak egyik napról a másikra lenyírjam minden hajamat.

Ti ezt hogy éltétek meg? hogyan készültetek fel rá lelkiekben?


2017. aug. 14. 10:44
 1/2 anonim válasza:

Kopaszok, ti hogyan lettetek kopaszok? eloszor nevettem XDd pl ugy h kihulott a hajuk?xdddd ez volt az elso gondolatom.

ha tartasz tolle akkor miert akarod megcsinalni? ha ennyire parazol akkor nem kell. es ennyi.

Hogy kellenne lelkileg felkeszulni egy nyirasra meg ha muteted lenne azt mondom jolvan de egy hajnyirasra ..

2017. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak le kell vágni, aztán leborotválni! Nem nagy döntés, max. sapkát húzok rá pár napig.
2017. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!