Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 22 éves vagyok és még mindig...

22 éves vagyok és még mindig pattanásos és sebes az arcom. Mit használjak még, hogy tiszta legyen az arcom?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már az Avont, a bőrgyógyásznál is voltam, de semmi.
2007. nov. 23. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem tudom pontosan miket használsz, vagy próbáltál, de a következőket tudom ajánlani (tapasztalatból):


-Zinerit (háziorvos is felírhatja, egy alkoholos-antibiotikumos oldat, a pattanásokat okozó baktériumokat megöli, eltünteti a miteszereket, hámlaszt)


-szappan (lehetőleg régi fajta, vastagon felkenve és pár percig a bőrön hagyva egyrészt tisztít, másrészt szárítja a bőrt)


-antibiotikum (nem tudom a nevét, súlyosab esetekben a bőrgyógyász írhatja fel)


-fogamzásgátló (vannak fogamzásgátlók, amik kifejezetten nem is bébi hanem pattanások ellen készültek, hogy nem leszel terhes az másodlagos, viszont ezt nőgyógyász adhatja, nekem a Diane35 nagyon bejött)


-kénes arcpakolás, keringésélénkítő arcpakolás, bőrradír


-kamillatea (A patikában, gyógynövényboltban, ABCben veszel kamillát, persze nem filterest, s megcsinálod teának. Mintha náthás lennél, gőzölsz vele, de az arc tisztításához is jobb mint a víz.)

2007. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

És még valami,ami a páromnak vált be(baromira pattanánosodott a háta 27 évesen is.)sok-sok szex:)

Illetve a táplálkozásból száműzni az oljaos magvakat és csökkenteni a sót.

Meg a baba szappan.De valaki a régi mosószappant javallja...nem tudom,h hol tudsz olyat venni.

2007. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fekete szappan is nagyons okat segit(pl Ilcsi). Az avont nem ajánlom, nekem nagyons zép bőröm volt, kipróbáltam 1x , egy hónap alatt tönkrevágta az egészet( egyre zsírosabb lett, néhány helyen meg hámlott:S) Menj el kozmetikushoz, esetleg bőrgyógyászhoz. VAgy lesd meg a www.lush.hu oldalt. Nagyon jó termékek vannak nem csak a te problémádra. én imádom, mindenkinek ajánlom hogy egyszer menjen el egy boltba(ha csak a fantasztikus illatok miatt is:P)
2008. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kaptál hasznos és haszontalan infokat is.

Én mint kozmetikus egy alapos arctisztítást ajánlok Neked, amit követ egy Vio egy biotronlámpa és egy ultrahang.

Nagyon bevált arctisztító az Ilcsi termékcsalád, melynek elég sok tagját otthon is használhatod mint már említett fekete-szappan.

Ajánlom még a 7gyógyfüves pakolást,aha-pakolást eseményelőttivel, esetleg kénes szappant kénes krémet vagy a kénes maszkot.....

Ha felkeresel egy Ilcsi kozmetikát egy alpos diagnosztika után ugy is tudnak Neked termékeket ajánlani.

Ja és az avont meg a hasonlókat ilyen esetekben nem ajánlom.

1 kozmetikus

2008. jan. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem ne csinálj vele semit ne nyomkod meg ilyesi én rajtam is vaoltak de nem csináltam vele semit és elmultak maguktol jó egyszer kétszer voltam kometikusnál és az segített a kezelés de mostmár nincs rajtam
2010. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!