Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Benzoyl Peroxid kifakítja a...

Benzoyl Peroxid kifakítja a szemöldököt?

Figyelt kérdés
Jelenleg az Acne.org nevű krémet használom pattanásokra már kb 3 hónapja és elképesztő a változás már most. Viszont mintha olyasmit hallottam volna, hogy kifakíthatja a szemöldököm. Mivel nekem elég sűrű szemöldököm van, így kicsit félek hogy kifakul. Már-már szinte mérnöki pontossággal próbálom felvinni a krémet köré és ha kicsit sok, még meg is törlöm. Szerintem ez már beteges.

2017. aug. 16. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az Akneroxid nevű krémet használom, de azt hiszem abban is ugyan ez a hatóanyag van. A használati utasításába is ez van írva, de megmondom őszintén, hogy én már majdnem fél éve használom és sose figyeltem arra, hogy a szemöldököm olyan lesz-e, és eddig még semmilyen fakulást, vagy bármi ilyesmit nem tapasztaltam, szóval szerintem ezzel nem kéne ennyire foglalkoznod. :D
2017. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm megfogadom. :)
2017. aug. 17. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!