Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kamilla balzsam ér valamit a...

Kamilla balzsam ér valamit a pattanások kialakulása ellen?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy kamilla balzsam krémet, arca és kézre. Ha minden nap bekenem vele az arcom, akkor segít megelőzni a pattanások kialakulását, vagy csak a már begyulladt pattanásoknál, csökkenti a gyulladást?

Nincs benne mesterséges illat vagy színező anyag, csak kamilla olaj szinte.


2010. máj. 24. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Megelőzésben is kell, hogy segítsen, viszont nemrég olvastam, hogy kakukkfŰ főzettel való arcgőzölés segít megelőzni a pattanások kialakulását. Próbáld ki, és gőzölés után, a tiszta arcodat kend át finoman a kamillás balzsammal.
2010. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen mivel gyulladáscsökkentő,ha nincs benne illatanyag akkor tökéletes szinte.
2010. máj. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg segítenie kéne. Illetve igazából arra jó, hogy a bőröd nem zsírosodik annyira és emiatt kevesebb pattanás alakul ki.
2010. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!