Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyenek? Miért csinálják...

Miért ilyenek? Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Tegnap átmentem osztálytársamhoz és végig azzal szekált hogy,hogy nézek ki miért vagyok pattanásos stb.Igen tudom ne foglalkozzam mások véleményével de ez már nagyon idegesít.Visszaszólni nem merek elég visszahúzódó vagyok.Meg azért is csúfolnak hogy ötös mindenem.Ez nekem nagyon rosszul esik és lássák is rajtam.(járok bőrgyógyászhoz)de ezt tovább folytassák,néha használok korrektort is de azt csak a bőrgyőgyás utáni napnál amikor nagyon csúnya az arcom

12/l



2017. aug. 18. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

1, nem folytassak,lassak, hanem folytatjak, latjak

2, minek jarsz at az ilyen bunkokhoz? Te is erzed , hogy rosszul banik veled, akkor nem ertem minek foglakozol vele? Nem kell vissza szolni, egyszeruen csak nem kell atjarni hozza, nem kell vele beszelgetni.

2, mi a fraszt keresel te 12 evesen az interneten? Remelem tudod, ha rajtam mulna nem ezzel toltened a nyari szunetet..

2017. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kérlek normális válaszokat írjatok,és ezt először csinálta ez az osztálytársam ő volt a legjobb barátnőm.Nem nem az interneten vagyok egész nap mert megyek sétalni a kutyusommal tehát ha nem tudod mit csinálok kérlek ne írj!
2017. aug. 18. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!