Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet a baj a gél lakkommal?

Mi lehet a baj a gél lakkommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most kezdtem gél lakkozni itthon, tudtommal mindent úgy csináltam ahogy kell, viszont foltos lett a színes lakk. Kettő, vékony rétegben vittem fel.


Kettő dologra tudok tippelni: vagy a cleanser miatt, vagy pedig túl sokáig köttettem a lámpában. Ti mire tippelnétek? Fordult már elő veletek hasonló? Más probléma nincs vele.


Illetve az aurora port melyik rétegbe célszerű dörgölni, ha 3 lépéses gél lakkot készítek magamnak? A szín második rétegébe vagy a fedőlakkba?


Köszönöm ha válaszoltok!



2017. aug. 22. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

mindent úgy csináltam ahogy kell

Ha ezt leírod részletesen, akkor könnyebb segíteni, hogy hol a hiba

2017. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Leoldottam az előző lakkot

Reszeltem

Mattítottam a felületet

No buffer scrubbal kezeltem a körmöm

Száradás után Base gel - (kb. 4-5 percig köttetem minden réteget)

Vékony lakk réteg

Lámpa 4-5 perc

2. lakk réteg

Lámpa 4-5 perc

0 Clear top vékonyan - köttetés 4-5 percig

Utána Cleanserrel fixáltam ( lehet ebből túl sokat használtam)

2017. aug. 22. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kellene mèg egy réteg szín. Inkább több vékony réteget kenj, mint kevés vastagot.
2017. aug. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
A port a 2. réteg színes lakkba ,,dörgöld,,!
2018. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!