Hajszín dilemma?!

Figyelt kérdés
Elég nagy dilemmában vagyok a hajammal kapcsolatban. Szóval jól jönne egy-két tanács. :D Tudni kell rólam, hogy nagyon világos bőröm van és zöldes szürke szemem. Barna az alaphajszínem egy kis vöröses beütéssel és világos rézvörösre volt legutóbb befestve.(2,5 hónapja) Mivel már szembetűnő a lenövés, ezért újból be szeretném festeni, csak nem tudom mi állna igazán jól és milyen hajfestékkel tegyem ezt. A vöröset már unom. Drogériás festékek közül már majdnem mindegyiket próbáltam. Ti milyet használtok? Melyik vált be a leginkább? Tanuló vagyok, így fodrászra jelenleg nincs pénzem kidobni 15-20 ezer forintot. Megy a zöld mindenkinek, aki tud tanácsot adni! :)

2017. aug. 24. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a sima garnier hajfestéj ugyanolyan jo, mint egy 4000 ftod loreál. Én probáltam mindet, egyformák, egyik sem jobb a többinél igazábol.

Viszont a paramétereid alapján pedig a vörösea árnyalatok állnak jol. A világos börhöz ne legyél se szöke, mert akkor tök sápadt leszel, se tul sötét, mert az meg olyan vámpiros 😁

Neten vannak olyan oldalak

2017. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs, tehát...

Neten vannak olyan oldalak, ahova ha feltöltesz egy fotot magadról, tudsz hozzá hajszint, formákat probálgatni.

2017. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is nagyon világos a bőröm, és volt már szőke és fekete hajam is, mindkettő nagyon jól állt. :) Egyáltalán nem tűntem túl sápadtnak, se vámpírosnak, még sötétbarna szemmel és fekete szemüvegkerettel sem.

Jelenleg vörös, a tarkómnál fekete. Palette-t vagy Kallost szoktam használni, többet nem is próbáltam, csak hajszínezőt, abból a Crazy Color nekem bevált (piros és élénk kék színek).

2017. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!