Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, a hosszú (két hetes)...

Lányok, a hosszú (két hetes) borosta tényleg azt azt érzetet kelti hogy ápolatlan vagyok? 21f

Figyelt kérdés
Anyum tegnap kiakadt rám, hogy nézek ki, már két hete nem borotválkoztam, tiszta igénytelen vagyok, kezdjek magammal valamit. Apum meg rám néz, most voltam fodrásznál és szerinte a rövid hajammal tök jól áll. Most akkor mi van?

2017. aug. 25. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Anyukádnak mond meg hogy már 2017van te pedig 21 vagy nem 11

2017. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha a nyakad leborotválod és trimmeled, akkor lehet jó, ha csak úgy hagyod nőni az igénytelen
2017. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ. Ha szerinted jól áll, akkor nyugodtan hagyd meg. Lehet igénytelen is, például barátomnak foltosan nő. Van néhány kis folt, ahol a szakállától teljesen külön is van borosta, azt 2-3 naponta le szokta szedni mert olyan ápolatlannak tűnik. De ha azért valamilyen szinten formára vágod, akkor nekem kifejezetten teszik a borosta. Anyukád szerintem kicsit ódivatú, abban az időben, mikor ő fiatal volt még igénytelennek számított a borosta talán.
2017. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak hagyom nőni, úgy hogy szerintem levágom.
2017. aug. 25. 19:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Múltkor levágtam a férjemnek olyanra, mint amit az első linkelt, hát kb úgy nézett ki, mint Conchita Wurst. Szóval szerintem ez képen oké, de élőben már nem feltétlenül.

Nekem semmi bajom a borostával amúgy.

2017. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szemely szerint a fekete, sotetbarna hosszu borostat nem tartom vonzonak. Ha kozepbarna vagy barmilyen mas ettol vilagosabb szinu, az okes.
2017. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól áll,és nem ápolatlan a hatása akkor szerintem okés.
2017. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!