Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van bármi esélyem, hogy újra...

Van bármi esélyem, hogy újra szép hasam legyen? Már nagyon rosszul érzem magam emiatt.

Figyelt kérdés
Lány vagyok.Kb. 3 éve amikor hülye voltam leborotváltam a hasam alját. Zavart h van ott olyan levezető szőr ott de ma már mit meg nem adnék érte h ott legyen, az a kis vékony csík... Aszőr megerősödött. Próbáltam a gyantát, de nagyon kellemetlen volt olan hosszúra megnöveszteni. Most ott tarok, hogy már epilálni kezdtem, hátha gyengül a szőr de tele lettem piros pöttyel! Nem mind szőrbenövés, de nagyon piros, irritált. Nyáron ez szörnyű. Olyan rosszul érzem magam emiatt. Visszatértem a borotvához, de egyáltalán nem jobb a helyzet. Mégis mit csinálhatnék? Már előre félek, ha majd a barátom előtt le szeretnék vetkőzni, stb, akkor mit szól mert annyira zavar és nagyon sok a piros pötty, egyenesen gusztustalan:((. Közben meg mindenki másnak olyan szép tökéletes.. Nekem meg fúúj. Kérlek segítsetek!!!
2017. aug. 25. 22:07
 1/3 anonim válasza:
Hülyének fogsz nézni.. Annak idején én is borotváltam.. Terhes lettem akkor nem is törődtem vele.. Szülés elött leborotválták utána pár hónapig egy centit sem nött! Gondolom a hormonok miatt.. Na mindegy is! Nem szeretem borotválni, bár az egyszerübb lenne! Szóval: én körömcsipesszel vágom le amennyire csak lehet! Hülyén hangzik, picit idő igényes de nem lesz piros/nem pattog ki! :)
2017. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig az ott marad. Hagyd megnöni, a piros pöttyök elövv utobb elmúlnak, utána meg szökitsd. Nekem is van, fejjebb is, az egész hasam pihés, de én csak szökitem, mert a borotvátol megerösödne, gyantától meg begyullad mint neked.
2017. aug. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyanígy jártam sajnos. Borotválás után csúnya piros maradt, meg nem is szedte le a köldökömnél rendesen, aztán áttértem az epilálásra. Nekem bejött, mert utána csak kicsit piros, de idővel megnyugszik a bőröm. Kicsit bekenem utána nyugtató testápolóval és kész. Ez is ilyen tini butaság dolog. Én is megbántam, hogy valaha leszedtem. De nyugi, végső esetben kozmetikus tud segíteni.
2017. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!