Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van ennyi piros és apró...

Miért van ennyi piros és apró pattanásom főleg a homlokomon?

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van, világ életembe voltak pattanásaim járok BŐRGYÓGYÁSZHOZ 1 éve, szedtem 5 hónapig a sotretet és hát sokat javult a bőröm még mindig sok apró pattanásom van ami nagyon piros az arcomon(homlokomon pedig nem annyira).


Vannak rosszab időszakok(pl menzi előtt ami érthető is de a homlokomon mindig van apró pattanás).

Szerintetek allergia lehet vagy hormonok?


Dokihoz szept végén megyek de hiába irna fel valamit akkor is kijönnek :(



2017. aug. 28. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is régen szörnyen pattis volt a homlokom! Mensi előtt most is ki szoktam pattogni, de szerencsére viszonylag gyorsan múlik. Kipróbáltam sokmindent hogy elmúljon de csal egy kombó jött be.

Iszapszappan + a Clearskin féle arclemosó, az van ráírva, hogy Black Mineral Cleanser.

Esténként ilyennel mosom le az arcomat, majd miután megtöröltem, arctonic pattanásos bőrre. 1 hónap után már nagyon durván megváltozott a bőröm! Mostmár szép, nincsenek rajta pattanások:) ha gondolod szerezd be őket, hátha használ

2017. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Upsz, azt kifelejtettem hogy az arcom is:)
2017. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BulmaSwan ***** válasza:
Esetleg vérképeddel minden rendben? Kort nem írtál. 14-16 éves koromban nekem is borzalmas volt a homlokom. Most 21 vagyok sokat javult a helyzet, de még mindig jön ki pár, most inkább az arcom jobb oldalán...Még mindig idegesítő. Nekem ami most bevált azaz, hogy többször moss arcot egy nap és ne piszkáld. Nekem a drogériás ilyen olyan arcmaszkok, lemosók semmivel sem értek többet mint egy sima szappanos arcmosás, úgyhogy én ezt használom. Ha esetleg kinyomod őket akkor éjszakára kenj rá Kék krémet vagy Bepanthent.
2017. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!