Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt valaki EUCERIN...

Használt valaki EUCERIN DERMOPURIFYER terméket/termékeket aknés, pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos elég csúnya az arcbőröm (aknés). Sok terméket kipróbáltam már rá (Nivea, gyógyszertári tonikok, krémek) de egyik sem igazán használt. Mindenképp szeretném kezelni, mert így én is szégyellem az arcom smink nélkül, ráadásul csúnya is maradhat tőle a bőröm. Interneten kutattam, és belefutottam az Eucerin Dermopurifyer termékekbe, de mivel elég drágák (3000Ft felett van az összes termékük-tonik,arcradír,krém stb) ezért szeretném tudni hogy megéri-e megvenni. Használt valaki ilyen terméket/termékeket? Mennyire vált be? Melyiket használtátok?

Előre is köszönöm a válaszokat!!


2017. aug. 29. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Krémmánián nézz utána a véleményeknek! :)
2017. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. szept. 2. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!