Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás eltüntetésére használ...

Pattanás eltüntetésére használ a fogkrém?

Figyelt kérdés
Valahol azt hallottam h ártani is tud, ez igaz? Viszont sokan azt mondják h használ. Én csak egy pattanásra szeretnék rakni éjszakára,masnapra el fog tűnni?

2017. aug. 30. 21:19
 1/5 anonim válasza:

Nem fog.

. Használj fürdéskor arcradírt, este arcszeszt, kevesebb olajos cuccokat, akkor jobb lesz

A fogkrémet meg felejtsd el szerintem. Ennyi erővel a sósav is leszedi a pattanást, az is lehetne hatásos

2017. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Artani nem fog,de hasznalni sem. Esetleg ha egyepkent nagyon sok van az arcodon erdemes elmenni egy borgyogyaszhoz, ha csak egy egy akk meg egy par nap alatt elmulik. Ha nagyon zavar dm be meg rossmanba tudsz pattanastalanito arcmaszkot venni. (Az arctapasz nem er semmit)
2017. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer kipróbáltam hogy estére bekentem az eggyik pattanásom fogkrémmel mert én is hallottam hogy eltünteti. Reggel amikor tükörbe néztem egy seb volt a pattanás helyén.
2017. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van otthon aszpirin, törd össze és kis vízzel csinálj belőle pasztát, 10 percig hagyd rajta!


Vagy valami gyullafásgátló krémet

2017. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fogkrémes hiedelmről én is hallottam, szóval kipróbáltam. Nekem az ég világon semmit sem segített, inkább csak rontott a helyzeten.
2017. aug. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!