Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges-e, hogyha kinyomok...

Lehetséges-e, hogyha kinyomok egy/két pattanást, ennek hatására másnap több is kijöhet?

Figyelt kérdés
Egy hétig kb hozzá nem nyúltam az arcomhoz ls tök szép volt. Tegnap viszont kinyomtam két pattanást és ma kijött kettő új. Azt olvastam hogy mivel kinyomáskor irritálom a bőrt, ennek hatására több jön ki. Igaz?

2017. szept. 1. 05:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Tiszta volt a kezed? Lefertőtlenítetted az arcod, mielőtt hozzányúltál? Ha nem, akkor ezért jött ki újabb.
2017. szept. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az előző írta ha nem tisztítottad le rendesen az arcodat és a kezed előtte és utána, akkor kijöhet.
2017. szept. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy a hormonális változás miatt jött ki az összes pár nap különbséggel függetlenül a nyomkodástól.

Például menstruáció előtt/alatt nekem mindig van egy pár.

2017. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2017. szept. 1. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!