Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás hajra mit ajánlotok?

Korpás hajra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most Schauma sampont és balzsamot használok, viszont hajmosás után rögtön találok a hajamban korpát. Lehet, hogy ez a márka az oka? Mikor egy éve fodrásznál voltam, akkor ő más samponnal mosta a hajam, amitől egy ideig elmúlt. Azt hiszem Head&shoulders volt, de nem 100%. Ha vennék olyat, használna? Kb középhosszú, gyorsan zsírosodó hajam van, nyáron hagytam megszáradni magától viszont lassan el kell kezdenem újra hajszárítóval szárítani mert már nem lesz olyan nagy meleg.

2017. szept. 3. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én patikában kapható Detergens Sulfuratum nevű kénes samponját használom, ami teljesen elmulasztotta! Érdemes nem állandoan használni,hanem csak időkönként másik samponnal felváltva
2017. szept. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*időközönként
2017. szept. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Psychopathist ***** válasza:
Naturland kénes sampon. Gyógyszertárban kapható.
2017. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nullás gépet
2017. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!