Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam rendelkezik szinte az...

A hajam rendelkezik szinte az összes létező hajproblémával! Megoldások?

Figyelt kérdés

-Minden harmadnap mosni kell, de csak egy napig nem zsíros

-Rettenetesen töredezik, hullik, száraz

-7 éve levágattam, azóta nem nő


Nem vasalom soha, hajlakkot nem használok soha, a hajszárítót mindig távol tartom. Kallos sampont és hajpakolást használok, illetve időnként Avon-os hajbalzsamokat, amit talán érdemes lenne inkább kidobni.

Ismertek jól bevált természetes módszereket? Vagy (könnyen beszerezhető) termékeket?



2017. szept. 4. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerős, ha nem is minden.

Nekem is hamar zsíros a töve, ha meg sokat mosom, száraz a vége, ördögi kör.

Nekem az alábbiak váltak be:


Natura Siberica sampon

Nem tudom, ez mennyire minősül könnyen beszerezhetőnek, de van boltjuk Budapesten (ill Notino-n is elérhető, akkor házhoz jön)

[link]

[link]


Hajpakolás:

Natura Siberica

Pantene Pro-V 2 perces pakolás (hidratáló)

2017. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belsőleg!! Magic hair, revalid, biovanne, stb vitaminok, aztán utána jöhet a külső ápolás
2017. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is belsőleg kúrálnám ki: figyelj oda az egészséges étkezésre és a stresszt is lehetőleg kerüld. amikor cickafark teát ittam kúraszerűen és kerültem a cukrot és a műkajákat, akkor bosszantóan gyorsan nőtt a hajam (vállig ért, és nem akartam kéthavonta a fodrászhoz járni).


én Bioderma sampont használok és Faith in Nature természetes balzsamot (ez nagyon jó cucc), de a Bioderma szárítja a hajam, viszont nem zsírosodik annyira tőle. most próbáltam ki az Yves Rocher Brillance shine samponját, és csodás lett tőle a hajam, ezt is csak ajánlani tudom. de a helyedben az Avont és társait elfelejteném, többet ártanak, mint használnak. esetleg keress rá a neten valami természetes hajpakolásra vagy csináld-magad hajolajra, én még nem próbáltam ezeket, de egy barátnőm hetente ken azt hiszem joghurtot meg még ki tudja mit a hajára, és nagyon szép fényes tőle.

2017. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kárpátalján élek, ezeket nem tudom megrendelni, de azért köszönöm! :)

A joghurtot és a belső táplálást viszont biztosan érdemes kipróbálni! :)

2017. okt. 9. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!