Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jobban fog nőni a hajam ha...

Jobban fog nőni a hajam ha egyszerre szedek revalidot, és béta karotint?

Figyelt kérdés
Nagyon meg szeretném növeszteni a hajam,arra vok kíváncsi h ezzel gyorsabban e nőne vagy csak rosszabb lenne a helyzet.
2010. máj. 26. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha sok béta karotint eszel,sárga leszel,nem a hajad lesz dús. ajánlok egy szuper hajnövesztőt! Dermin plus a neve, itt megtalálod:

[link] (az oldal magyar nyelvű)

2010. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nemtudom,én azt hallottam h ez is hozzájárul a haj növekedéséhez.. de akk lehet h tévedtem... :)..

Egyébként ez mind szép és jó amit irnak,meg tudod mondani hol lehet ilyet venni? :D

2010. máj. 26. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:
A béta karotin a barnulást segíti, de ne vidd túlzásba, mert sárgás lesz a bőröd, sztem rá van írva mennyit kell, és mennyi ideig. A sárgarépa is jó ugyanerre. Alma+répa még finom is. A hajadra meg szedj sima sörélesztő tablettát, DM-ben is van. Kb. 1 hónap után már érezhetően gyorsabban nő a hajad.
2010. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!