Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros hajra tippek, ne/kevésb...

Zsíros hajra tippek, ne/kevésbé látszodjon zsírosnak FONTOS?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Múlthét csütörtökön mostam hajat.Holnap(09.07) lesz egy hetes.Én hetente szoktam hajat mosni, mivel nem zsírosdoik annyira.Most lehetne írni hogy mossam meg, csak beteg vagyok még.Holnap mehetek megint iskolába.Viszont hajat mégnem akaok mosni hogy visszaessek.Ezért kérdezném tudok e tippeket?Olvastam hogy hintőport lehet szórni a hajtövekre..más tippek esetleg még?Olyanok amiket könnyen meglehet oldani , szval nem rendeln mer az nem jönne meg holnapra meg semmi.Remélem valaki megérttte mit akartam írni.Sajnálom ha NAGYON hülyén fogalmaztam.A válaszokat előre is köszönöm!

2017. szept. 6. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha most el tudsz menni otthonról, vagy megkérsz valakit, aki eltud menni venni, akkor szerintem használj szárazsampont.

Ha ez most nem jön úgy össze, akkor fogd össze, vagy fond be.

Egyébként, ha meleg vízzel megmosod, és utána meleg levegővel teljesen szárazra szárítod, akkor nem fogsz visszaesni. Igyál utána még egy forró teát, és ennyi.

2017. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm.:)
2017. szept. 6. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!