Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta hajat otthon mennyire...

Raszta hajat otthon mennyire nehéz elkészíteni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, nagyon tetszik a raszta haj. Most 10-15 cm a hajam. Mennyit rövidül a haj ha be van rasztásítva? Lehet-e mosni? Mennyit kell vele foglalkozni, hogy egybe maradjon? Ha fodrásszal csináltatom, akkor kb. mennyiért csinálják?

2017. szept. 7. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Fogalmam sincs, hogy egy 10-15cmes hajra mennyibe kerülne de egy ismerősömnek 12-13 órán keresztül rasztásították a haját és összesen 40 körül fizetett. Mosni csak vízzel mosta, sampon nélkül. Ahogy nő úgy idővel újra kell csináltatni a tövénél, illetve a kiálló szálakat vissza kell tűzni néha néha.

Magadnak kizárt, hogy megtudnád csinálni tapasztalat nélkül.

2017. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Az ismerősödnek mekkora volt a haja amikor berasztásítatta. Nem magamnak csinálnám, hanem családtag.
2017. szept. 7. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb a háta közepéig ért.
2017. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én magamnak csináltam anno,nem nagy tudomány. Pár youtube videót megnézel és menni fog.

Előbb megszokták várni hogy megnőjjön a haj,vagy hozzápótolnak póthajat. Elég sokat rövidül rasztázás közben,rövidben meg nem néz ki jól.

2017. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!