Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan aki nem mos...

Van itt olyan aki nem mos hajat samponnal?

Figyelt kérdés

Rengeteg cikket/ vidáót láttam olyan emberekről akik abba hagyták a sampon használatát.

helyette ecetet használnak, vagy csak simán kiőőblítik vízzel.

Én eddig nem szándékoztam ezt csinálni, de az a baj ,hogy a fejem konkrétan "függővé" vált, nem viccelek naponta zsírosodik és már egy csomó sampont kipróbáltam de semmi...

Még valami tippetek van esetleg?



#haj #sampon #hajmosás #utálom a hajam
2017. szept. 10. 14:59
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem is nagyon hamar zsírosodott a hajam, ezért kipróbáltam ezt a módszert, hogy megnézzem mi történik ha csak sima vízzel mosom meg a hajam. 2 hónapig csináltam de ugyanolyan zsíros maradt a hajam... Nekem nem vált be de sokaktól hallottam hogy szódabikarbónából csinálnak maguknak sampont és az állítólag bevállt nekik:)
2017. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem bejött az ecet, de csak a rendes samponos hajmosás után. nem öblítettem ki.
2017. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tusfürdővel mosok hajat kétnaponta, és jobb tőle a hajam, mintha sampont használnék.
2017. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért zsírosodhat nagyon, mert túl gyakran mosod. Ha mondjuk eddig naponta kellett mosni, most mosd két naponta kb 1 hónapig. Következő hónapban 3 naponta. Vissza fog szokni a fejbőröd. Egyébként hetente egyszer elég hajat mosni. Azt is el fogod majd érni :)
2017. szept. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!