Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk/férfiak! Ti hogyan...

Fiúk/férfiak! Ti hogyan szőrtelenítetek intim területeken?

Figyelt kérdés

Én a heréimet, a fenékvájatomat szeretném teljesen csupaszra, illetve még magát a péniszt (nekem az egész teljesen szőrös), de fanszőrzetemet az ágyéknál csak rövidre.

Mi lenne a legg jobb eszköz ehhez?


Mert én vásároltam külön erre gilette elemes borotvát, de már az egyszerűbb részeken is elakad és a bőrömön is nyomot hagy...


2017. szept. 10. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nullás géppel szoktam a legkisebb fokozaton és akkor nem pattogzik ki utána, ezt 5 naponta csinálom és akkor, mindig szép.
2017. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha más nincs óllóval megritkítod aztán borotva.
2017. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én leborotváltam.
2017. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A heréidet nullás géppel soha! Nagy esély van rá, hogy belevágsz és elég kellemetlen tud lenni, ráadásul utólag eléggé vérzik is. Körülötte nyugodtan mehet nullás géppel, de a heréidet csakis borotvával.
2017. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a golyóknál tényleg vigyázni kell a géppel, mert hamar megcsípi, ha egy kicsit túl tolod azt, akkor már vérzik is :D Elburjánzást szép óvatosan le lehet ritkítani vele, de ha kicsi a zacskót csak borotvával, mert a zacskó nem pattogzik ki borotválás után se. Volt olyan , hogy kétszer csípte meg a zacskót a nullás gép randi előtt :D Parfümmel húzattam össze a friss sebeket már attól izzott az egész farkam meg még pluszba a csajra gondoltam és kész is voltam hehe
2017. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!