Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvilágosításon gondolkodom...

Hajvilágosításon gondolkodom az alábbi színekkel, melyik a hatásos?

Figyelt kérdés
Alapvetően sötétbarna a hajam, és világosítani szeretném festékkel leszívás nélkül.. azon gondolkodtam hogy Syoss Truffle Blonde (gloss sensation)-nel festeném be hátha az valamennyire világosítja? nem is túl szőke, nem is túl barna.. de nem tudom az eredeti hajamon hogy állna sötétítené vagy világosítaná? gondolkodtam már azon is, hogy valami tényleg szőkét kennék a sötétbarna hajamra, hátha attól tényleg valamennyivel világosabb lenne a színe?! Szerintetek? (leszívás semmiképpen)
2017. szept. 11. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nincs festve a hajad,sosem volt, a festék is tud rajta világosítani, de attól függ, milyen az eredeti hajszíned. Egy sötét barnából nem lehetsz világos szőke, platina. Ne drogériákban vegyél festéket, hanem fodrász kellék boltban! Én egy 9 vagy 8 es árnyalatú festéket javaslok, hozzá 9% os oxi, mindenképp hamvas árnyalatú legyen, általában 9.1, 8.1 így szokták jelezni, de a boltban Mindig segítenek!!
2017. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!