Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy ne zsírosodjon ennyire?

Figyelt kérdés

2 naponta muszáj megmosnom, már lassan 4 éve ez megy. Először 5 nap volt, 4, majd 3, már 2. Muszáj megmosnom mert a második napon is zsíros már, a harmadik napon már összefogva is undorító. Persze ha nincs suli, pl nyáron akkor próbálom ritkábban mosni, de semmit sem segít. Szedtem egy gyógyszer egy fél éve, attól kiszáradt mindenem, és a hajam sem zsírosodott. Akkor csak hetente egyszer mostam, akkor is csak azért hogy illatos legyen. Viszont amint abbahagytam visszajött. Mit csináljak vele? Annyi mindent próbáltam már. Tudom hogy egyszer elmúlik de addig is hogy tudnám kitolni pár napot?

17/L


2017. szept. 11. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a hajam:/ En is rengeteg sampont kiprobaltam,de ami nekem tenyleg bevalt az a head and shoulders mentolos samponja.Vasarnap alatalaban ketszer mosom meg a hajam es szerdai kibirja a hajam.Ha nagyon zsiros akkor probalj meg hasznalni szaraz sampont ami nekem szinten hatott a zsiros napokon:)Ja es meg szoktam hasznalni az aloe veratol a first-ot is ami szinten jo korpara(tenyleg elmulasztotta nekem) es zsirossagra is.Nekem igazabol csak a korpat tuntette el es nem toredezik annyira a hajam.Remelem tudtam segiteni neked :) 16/l
2017. szept. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Választ nem tudok, de elárulnád kérdező mi volt az a gyógyszer?
2017. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!