Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ezüst hajszín kinek áll jól?

Az ezüst hajszín kinek áll jól?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az ezüst, esetleg picit lilás ezüst hajszín milyen arcú, illetve bőrszínű lányoknak áll jól?

2017. szept. 12. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Modelleknek, sztároknak, akik szerepelnek. Fotókon is jól mutat. De a hétköznapi életben kissé erőltetett.
2017. szept. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hasonló van. Ha tuodod viselni jól tud kinézni,ahogy az összes extrémebb hajszín. Álltalában a hideg bőrtónusúaknak áll jól,én semleges vagyok. Ha nagyon kreolos a bőre valakinek,azt szörnyen ki fogja emelni és nem néz ki jól. Persze az se mindegy hogy mit húzol fel hozzá,hogyan sminkelsz stb.

De az az élénk öreg-szürke hiába is áll jól valakinek,mindnekinek az lesz a benyomása hogy öregíti :D

2017. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaz fiu vagyok konrétan fal fehér ( nehezen barnulok ez előny is ) nekem sokan mondták , hogy jól áll a szürke hajszín igaz elég extrém , de illik hozzám. Mivel mindig semleges , fekete és fehérben járok így nem néznek annyira . Bár suliban a tanárok elég durván néznek meg van aki meg jegyzi hogy nem vagyok normális . Nagyon halvány kékeks zöld a szemem inkább enyhén szürkés zöldes , így feltünő vagyok , de ez ilyen. De mindig jó kifogás hogy a kocsim is szürke így illek hozzá tremészetesen ilyenkor fogják a fejüket :D 18/F
2017. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!